Naše produkty exportujeme do Nemecka pre rodinnú firmu Biolandhof Engemann. Bratia Engemannovci v roku 1988 založili ekologickú farmu Biolandhof Engemann, kde sa potraviny od začiatku pestovali len podľa ekologických a trvalo udržateľných noriem. Keď sa začala BIO revolúcia v Európe – v čase, keď ľudia začali používať ekologické produkty- v roku 2000, bratia Engemannovci, spoločne s Andrejom Maťom, založili ekofirmu na Slovensku. Jej podnikateľským zámerom bolo rozšírenie ekofarmárstva v regióne a tým zabezpečiť udržateľný produktový plán pre konečných spotrebiteľov. 

www.engemann-bio.de


Ďalším odberateľom sú Bio Mlyny, taktiež v Nemecku. Z našich biokomodít vyrábajú bio múky, ktoré predávajú ďalej konečným spotrebiteľom a pekárňam. Mlyny majú dlhodobú rodinnú tradíciu, v súčasnosti už 8. generácia pokračuje s hrdosťou a zodpovednosťou v profesii mlynárstvo.

 

www.biomuehle-eiling.de


Naším slovenským odberateľom ja Biomila. Spoločnosť Biomila spol. s r.o. sa radí medzi najväčších výrobcov, spracovateľov a distributérov biopotravín na Slovensku. Ich víziou je:  

"Vážime si dary prírody a preto našim zákazníkom ponúkame len to najlepšie zo špaldy. Prinášame na váš stôl (bio) potraviny ako zdravý spôsob stravovania pre celú rodinu. Vyrábame biopotraviny a klasické potraviny s vysokými kvalitatívnymi požiadavkami pre všetkých, ktorí veria v silu prírody."

www.biomila.sk